fotomohito_idealna_szkola_int_020_1247
1/1 miejsc
w tej edycji!

Lekcja komputerowa

Oprogramowanie komputerowe (1 Godzina)

Start kursu: na zapytanie
Cena: 200 PLN

Godzina korepetycji z dowolnego programu do projektowania, który występuje w ofercie szkoły, to indywidualne podejście, które pomoże szybko rozwiązać Twoje problemy. Zapraszamy na zajęcia indywidualne, 1:1 z wykładowcą z oprogramowania: Sketch – up, V-Ray, GstarCAD oraz Photoshop. Wykładowca jest także doświadczonym architektem wnętrz, który poradzi sobie z każdym Twoim zapytaniem w tej dziedzinie.

Z chęcią pomożemy Ci przy indywidualnej nauce programów 2D i 3D do projektowania i aranżacji wnętrz. Pamiętaj, że nie każdy ma takie samo tempo przyswajania wiedzy, często mniejsze doświadczenie w obyciu z komputerem powoduje, że nie wiesz czy jesteś do tego stworzona/y? Pamiętaj trening czyni mistrza!

Umowa warsztatuUmowa warsztatu