fotomohito_idealnie_zajezdnia_010_2395
Pozostało
2/9 miejsc
w tej edycji!

Projektowanie Wnętrz Poziom 2 (kontynuacja)

Poziom 2 średnio-zaawansowany (120 godzin)

Start kursu: 25.05.2024
Cena: 6800 PLN

!! GRUPA W KONTYNUACJI NAUKI, DLA POZIOMU 1, z obroną 12 MAJA 2024 !! - uczestnicy mają pierwszeństwo dołączenia, pozostałe wolne miejsca zostaną udostępnione publicznie.

Na tym poziomie kursu zgłębimy tajniki projektu wykonawczego wnętrz, sporządzimy profesjonalne rysunki 2D w programie GstarCAD w oparciu o przekazaną wiedzę merytoryczną. Zapoznamy się z nowinkami na rynku produktowym, a zliczanie materiałów do zamówień klientów nie będzie miało przed nami tajemnic.

Dla kogo przeznaczony jest kurs projektowania wnętrz na poziomie 2 średnio zaawansowanym? Zapraszamy osoby już trochę doświadczone, które uzyskały podstawową wiedzę w oparciu o inne szkolenia i kursy, znające podstawy pracy w programie Sketch-up i potrafiące samodzielnie wykonać model 3d w tym oprogramowaniu. Do tego etapu kursu niezbędna będzie wiedza z zakresu historii wnętrz oraz rozpoznawanie podstawowych grup materiałów do wnętrz.

Najważniejsze zagadnienia:

Każdy kurs jest certyfikowany i obowiązuje na nim egzamin końcowy.

Jednak Dyplom ukończenia "Szkoły Praktyków - z pasji do projektowania", rekomendację do dalszej pracy zawodowej oraz miano PROJEKTANTA WNĘTRZ otrzymuje jedynie osoba, która ukończy wszystkie 3 poziomy kursu*.

* zwolnienie z pierwszego poziomu kursu jest możliwe dla osób z doświadczeniem lub certyfikatem posiadanych umiejętności.

Pracujemy na popularnym i legalnym oprogramowaniu

WAŻNE INFORMACJE:

Pliki do pobrania

Program KursuProgram KursuHarmonogram KursuHarmonogram KursuUmowa kursuUmowa kursuUmowa kursu na ratyUmowa kursu na raty