fotomohito_idealnie_scala_003_4476
7/9 miejsc
w tej edycji!

Projektowanie wnętrz Poziom 1

Poziom 1 podstawowy (120 godzin)

Start kursu: 01.06.2024
Cena: 7200 PLN

Pierwszy poziom kursu projektowania wnętrz został stworzony dla osób bez doświadczenia, lub z niewielkim obyciem w tej dziedzinie. Poruszamy tematy wykonawcze, które omijane są na studiach o kierunku architektura wnętrz, a wymagane do samodzielnego funkcjonowania w tej branży.

Dla kogo przeznaczony jest kurs projektowania wnętrz na poziomie 1 podstawowym? Po pierwsze dla osób nie mających wcześniej styczności z projektowaniem wnętrz, które chciałyby zmienić swoją drogę zawodową. Kolejną grupą są kursanci, którzy pragną zaprojektować swoje własne mieszkanie lub dom, ale nie chcą płacić 20 000zł.profesjonalnemu architektowi wnętrz. Przy projekcie wolą zdobyć dodatkowe umiejętności i mieć całkowity wpływ na wygląd ich przyszłych wnętrz. Naszymi klientami są też studenci, którzy ukończyli kierunek architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych, lub innej uczelni prywatnej, ale rozpoczynają drogę zawodową bez podstawowej wiedzy wykonawczej. Przyjmujemy do siebie też architektów lub przedstawicieli branż pokrewnych, którzy chcą poszerzyć ofertę swojej działalności o usługę aranżacji wnętrz.

Najważniejsze zagadnienia:

Każdy kurs jest certyfikowany i obowiązuje na nim egzamin końcowy.

Jednak Dyplom ukończenia "Szkoły Praktyków - z pasji do projektowania", rekomendację do dalszej pracy zawodowej oraz miano PROJEKTANTA WNĘTRZ otrzymuje jedynie osoba, która ukończy wszystkie 3 poziomy kursu*.

* zwolnienie z pierwszego poziomu kursu jest możliwe dla osób z doświadczeniem lub certyfikatem posiadanych umiejętności.

Pracujemy na popularnym i legalnym oprogramowaniu

WAŻNE INFORMACJE:

Pliki do pobrania

Program KursuProgram KursuHarmonogram KursuHarmonogram KursuUmowa kursuUmowa kursuUmowa kursu na ratyUmowa kursu na raty