Galeria Sklep
Pracownia Projektowa
Szkoła Projektowania
shutterstock_1255263391
Pozostało
2/5 miejsc
w tej edycji!

SKETCH-UP FAST podstawowy ONLINE

Modelowanie wnętrz w 3D - express 2 dni (10 Godzin)

Start kursu: na zapytanie
Cena: 599 PLN

UWAGA: WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W FORMIE ONLINE! Poprzez video konferencję z prowadzącym przez aplikację ZOOM. Prowadzący będzie miał możliwość oglądania ekranów kursantów i udzielania wskazówek i korekt.

 

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób, które nie miały wcześniej styczności z oprogramowaniem SKETCH-UP (ale mają bazową wiedzę z dziedziny projektowania wnętrz), jak i dla tych którzy potrzebują więcej czasu na przyswojenie wiedzy i przyda im się powtórka lekcji z tego oprogramowania komputerowego. Moje techniki nauczania, są jednymi z najprostszych co potwierdza wielu zadowolonych kursantów, z mojej 6 letniej kariery w branży edukacyjnej. Jestem osobą wybitnie cierpliwą, więc każdy wyniesie z zajęć sporą dawkę wiedzy, a warsztaty zostaną przeprowadzone w sympatycznej atmosferze. Wyszkoliłam grono dobrych projektantów, którzy założyli swoje pracownie i prężnie działają na polskim rynku projektowania. wnętrz.

Wszelkie projekty, które powstają w mojej pracowni: IDEALNIE Pracownia Projektowa (FB: IDEALNIEPP ; www.pracowniaidealnie.pl) zostały wykonane w oparciu o program Sketch-up + V-Ray (rendering). Powyższy komplet oprogramowania jest najbardziej popularny w pracowniach projektowania wnętrz, a jego znajomość jest niezbędna jeśli kursant stara się o staż lub pracę w biurze projektowym.

 

TERMIN:

28.03.2019 sobota - godz. 15:45-21:00 (5h)

29.03.2019 niedziela - godz. 15:45-21:00 (5h)

 

TEMAT:

Projekt wnętrza 3D salonu, wraz z kuchnią i jadalnią (ok. 30m2).

Pracujemy na bazie przekazanego, z wymiarowanego rzutu 2D.

 

PROGRAM:

 

INFORMACJE:

 

Pliki do pobrania

Umowa warsztatówUmowa warsztatówumowa-warsztatowumowa-warsztatow

Kontakt

Szkoła Praktyków - z pasji do projektowania

Mieścimy się na osiedlu GARNIZON

 

ul. Słowackiego 19/1.6, 

80-257 Gdańsk

Telefon:

+48 516 507 570

E-mail:

biuro@szkolapraktykow.com