Galeria Sklep
Pracownia Projektowa
Szkoła Projektowania
fotomohito_idealnie_zajezdnia_010_2395
Pozostało
5/9 miejsc
w tej edycji!

Projektowanie Wnętrz Poziom 2

Poziom 2 średnio-zaawansowany (120 godzin)

Start kursu: 25.05.2024
Cena: 6800 PLN

!! W tej grupie posiadam 5 wolnych miejsc dla osób z małym doświadczeniem lub po kursie 1 poziomu ze wcześniejszych lat/ ABSOLWENT !! - Wymagana jest konsultacja telefoniczna lub stacjonarna, do określenia poziomu wiedzy aby uczestniczyć w Kursie Poziomu 2.

Na tym poziomie kursu zgłębimy tajniki projektu wykonawczego wnętrz, sporządzimy profesjonalne rysunki 2D w programie GstarCAD w oparciu o przekazaną wiedzę merytoryczną. Zapoznamy się z nowinkami na rynku produktowym, a zliczanie materiałów do zamówień klientów nie będzie miało przed nami tajemnic.

Dla kogo przeznaczony jest kurs projektowania wnętrz na poziomie 2 średnio zaawansowanym? Zapraszamy osoby już trochę doświadczone, które uzyskały podstawową wiedzę w oparciu o inne szkolenia i kursy, znające podstawy pracy w programie Sketch-up i potrafiące samodzielnie wykonać model 3d w tym oprogramowaniu. Do tego etapu kursu niezbędna będzie wiedza z zakresu historii wnętrz oraz rozpoznawanie podstawowych grup materiałów do wnętrz.

 

Najważniejsze zagadnienia:

Każdy kurs jest certyfikowany i obowiązuje na nim egzamin końcowy. 

Jednak Dyplom ukończenia "Szkoły Praktyków - z pasji do projektowania", rekomendację do dalszej pracy zawodowej oraz miano PROJEKTANTA WNĘTRZ otrzymuje jedynie osoba, która ukończy wszystkie 3 poziomy kursu*. 


* zwolnienie z pierwszego poziomu kursu jest możliwe dla osób z doświadczeniem lub certyfikatem posiadanych umiejętności. 

 

Pracujemy na popularnym i legalnym oprogramowaniu

   

 

 

WAŻNE INFORMACJE:

 

Pliki do pobrania

Program KursuProgram KursuHarmonogram KursuHarmonogram KursuUmowa kursuUmowa kursuUmowa kursu na ratyUmowa kursu na raty

Kontakt

Szkoła Praktyków - z pasji do projektowania

Mieścimy się na osiedlu GARNIZON

 

ul. Słowackiego 19/1.6, 

80-257 Gdańsk

Telefon:

+48 516 507 570

E-mail:

biuro@szkolapraktykow.com